067 252-47-73 Львів
050 259-47-25 Київ

Шафи-купе

За останні роки все більшої популярності набувають шафи купе для невеликих квартир. За їх допомогою дім стає комфортним та стильним. Навіть невеликі приміщення квартири можна ефективно використовувати, і це дуже важливо на даний час. Як правило, такі меблі, як шафи-купе, виробляють на замовлення.

Меблева фабрика Коренс пропонує купити якісну шафу купе. Якщо Ви надумали, купити шафу купе у Львові, але ще вагаєтесь, можете сміливо переглядати наші роботи. Також можете завітати до нас та переконатись у якості матеріалів та фурнітури, незліченний асортимент котрих приємно вразить Вас.

Замовити шафу купе у Львові пропонують багато меблевих фірм. Але ціни там дуже часто не відповідають якості. Ми ж пропонуємо своїм клієнтам якісні шафи купе у Львові, та, водночас, високим рівнем сервісу та екологічності матеріалів, і виконання вчасно Вашого замовлення.

Ось перелік наших переваг:

- Маємо власне виробництво, працюємо з провідними світовими лідерами фабриками-виробниками, тим самим, не переплачуємо посередникам;

- Наш досвід – це Ваша запорука впевненості у функціональності та продуманості Ваших меблів;

- Всі робочі процеси налагодженні таким чином, щоб Ваше замовлення виконувалось вчасно;

- Ви завжди можете нам зателефонувати, і наш люб’язний персонал, надасть кваліфіковану відповідь;

У нас Ви можете по доступній ціні купити шафу купе, а ми з задоволенням допоможемо Вам зробити правильний вибір. Окрім класичної шафи купе, у нас можна замовити шафу купе різних конфігурацій, наприклад, кутову шафу купе. Така конструкція дозволяє ефективно використовувати простір приміщення і «вписати» доволі простору шафу купе в прихожу невеликої квартири.

Звичайно, на ціну впливають матеріали, з яких виготовляють шафу купе. Саме тому, якщо Ви вирішили зекономити і купити шафу купе по доступній ціні, варто звернуту увагу на цю складову. Шафа купе економ класу дивиться непогано, і при нормальному догляді прослужить Вам багато років, так як якість нашого виробництва однакова висока, при будь якій ціновій категорії.

Протягом багатьох років роботи в галузі виробництва меблів, ми навчились працювати без помилок та неточностей. 

Наші друзі та партнери:

*

im

wz