067 252-47-73 Львів
050 259-47-25 Київ

Офісні та корпоративні меблі

Меблева фабрика «Коренс» спеціалізується на розробці, виготовленні, продажі офісних меблів у Львові, Києві та інших містах та регіонах України.

Наша політика – постійний моніторинг потреб клієнтів і останніх тенденцій розвитку меблевої галузі. Завдяки цьому, ми маємо найкращі на день сьогоднішній пропозиції по продажу офісних меблів. Якщо вам потрібні офісні меблі від виробника у Львові, Києві та інших областях та регіонах України – звертайтесь до менеджерів нашої компанії!
 

Офісні меблі «Коренс» виготовляються з надійних матеріалів з суворим дотриманням всіх правил виробництва. Кожен елемент детально пропрацьовується, щоб кінцевий продукт тішив вас не тільки своєю надійністю, але й зовнішнім виглядом. Ми пропонуємо офісні меблі всіх цінових категорій. Якщо вам потрібні по доступній ціні офісні меблі від виробника – ви завжди зможете підібрати щось з меблів «Коренс» економ класу. Завдяки власному виробництву, а також комплексному підходу, ми маємо можливість мінімізувати затрати та пропонувати вам не тільки доступний, але й якісний товар. Офісні меблі, що пропонує меблева фабрика «Коренс» виготовляється з якісних матеріалів провідних європейських компаній: EGGER (Австрія), REHAU, DOLLKEN, HAFELE (Німеччина), STILLEMANS (Бельгія), KRONOPOL, KRONOSPAN, PFLEIDERER (Польща), з використанням новітніх технологій, на сучасному обладнанні провідних світових виробників. Якість продукції забезпечується на всіх етапах виробництва. На всі товари надаються сертифікати відповідності. Якщо у вас виникли питання стосовно придбання офісних меблів у Львові, Києві чи інших містах України, ви завжди можете звернутись до наших спеціалістів.

Президент-комплекси – це меблі преміям-класу, що виробляються із матеріалів найвищого ґатунку. Використовуються, як правило, для оснащення кабінетів керівників, які бажаються мати тільки все найкраще і можуть собі це дозволити.

Кабінет керівника – це частина офісу, яка формує імідж фірми в очах партнерів та клієнтів, тому до його інтер’єру потрібно підходити з особливо ретельно. Меблева фабрика «Коренс» пропонує широкий асортимент меблів для керівників, на будь який смак та бюджет. В нас ви знайдете тільки якісну продукцію італійського, українського, білоруського та ін. виробництва.

Меблі для персоналу – одна з найважливіших складових офісу, від якої залежить працездатність співробітників та їх емоційний стан. Правильно підібрані меблі для персоналу допоможуть не тільки знизити втомлюваність співробітників, але й створити доброзичливу атмосферу в офісі.

Меблі для приймальні – це перше, що бачить відвідувач, коли заходить в офіс. Саме від зовнішнього вигляду стійки  reception залежить перше враження вашого потенційного клієнта або партнера. Меблева фабрика «Коренс» пропонує великий вибір стійок, від економ до преміям-класу. В нас ви завжди знайдете те, що вам потрібно! 

Наші друзі та партнери:

*

im

wz