067 252-47-73 Львів
050 259-47-25 Київ

Меблі для готелів та санаторіїв

В Україні, як і за кордоном, все більше людей при подорожах проживає в готелях. Багато готелів та пансіонатів, туристичних комплексів та оздоровчих закладів відкриті для відпочиваючих.  Різна цінова політика та варіації цін дозволяють обрати відповідний номер для відпочинку. І кожен з цих номерів обладнаний відповідними меблями.

В готелях різних категорій відрізняється рівень комфорту. В маленьких готелях може не бути рецепції, але меблі номерів повинні включати все необхідне для повноцінного відпочинку. Номери комплектуються відповідно до категорії, але єдиною загальною умовою є наявність зручного, комфортного ліжка.

Щоб готель максимально задовольняв співвідношення ціна-якість, власникам необхідно ретельно продумати планування, як цілого комплексу, так і кожного номеру окремо. Орієнтуватись в тому випадку потрібно на відмінності, пов’язані з класифікацією готельних номерів.

Для прикладу, номери категорії extra bed (king size) оснащуються одним великим двоспальним ліжком, а кімнати de lux повинні мати більш дорогий інтер’єр, ніж звичайний двомісний junior suit.

Для кімнат бізнес-класу потрібна оргтехніка та сейф. Виробники меблів «Меблева Фабрика «Коренс» взяли до уваги ці питання і пропонують співробітництво представникам сфери туристичного бізнесу. Компанія пропонує комплекс послуг, які допоможуть значно зекономити час та кошти клієнтів.

В нього входить розробка проекту, різноманітні послуги для оснащення готелів, включно з доставкою та монтажем обладнання, меблів. До речі, її конструкція та дизайн повністю відповідає стандартам, що виставлені для меблів готельних номерів та холів. Особливо це стосується корпусних меблів. Ми зробили акцент на те, що меблі для готелів будуть довгий час використовуватись великою кількістю людей.

Тому, наші вироби відрізняються надійністю, високим ступенем міцності. При цьому зберігається функціональність та оригінальний зовнішній дизайн. Меблі для готелів допомагають створити гармонічний інтер’єр, що забезпечить комфорт. Атмосфера готелю, оснащеного такими меблями, буде по домашньому милою та затишною. Це, без сумніву, запам’ятається відпочиваючим та зацікавить нових клієнтів. 

Наші друзі та партнери:

*

im

wz