067 252-47-73 Львів
050 259-47-25 Київ

Кухні

Кухні

Унікальні моделі кухні, висока якість виконання і доступні ціни – все це може Вам запропонувати меблева фабрика Коренс. Кухні, які ми виготовляємо – це втілення домашнього затишку, місце, де приємно готувати, смачно їсти, збиратись усією сім’єю та друзями.

Щоб придбати кухню у Львові Вам більше не потрібно ходити по дорогих салонах. Зателефонуйте до нас, і наш дизайнер прийде до Вас безкоштовно!

Професійний дизайнер врахує всі побажання, всі плюси та мінуси у приміщенні, визначить оптимальні стилістичні рішення, підбере кольорову гаму, підкаже, які гарнітури та технічні хитрощі будуть максимально функціональні та найбільш зручні.

Ми можемо запропонувати Вам різноманітні рішення кухонь, котрі підкреслять естетику традиційних форм. Також, меблева фабрика Коренс, завжди шукає індивідуальний підхід до кожного клієнта, а для постійних клієнтів додатково пропонуємо знижки. 

Чому варто замовити кухню у меблевої фабрики Коренс?

Величезний вибір матеріалів;

Власне виробництво;

Всі матеріали екологічні;

Великий вибір фурнітури;

Короткий термін виконання замовлення;

Висока якість виконання, кращими спеціалістами;

Творчий підхід;

Сміливі дизайнерські рішення від вишуканої класики до мінімалістичного модерну;

Всі проекти ексклюзивні та індивідуальні;

Доступні ціни;

Неповторний стиль кухні -  це відображення тонкого смаку, підтвердження респектабельності, унікальний імідж, який в тому числі, розповсюджується на всю квартиру чи приватний будинок. Не є виключенням і те, що кухонні меблі від Коренс диктує свої модні тенденції, випереджаючи конкурентів на декілька кроків уперед.

Звертайтесь до професіоналів, не розмінюйтесь на будь-що, ми гарантуємо, що враження від готової кухні у Вас у приміщенні перевершить очікувані результати!

Наші друзі та партнери:

*

im

wz