067 252-47-73 Львів
050 259-47-25 Київ

Дитячі

Корпусні дитячі меблі на замовлення у Львові

Потреба у власній кімнаті у дитини настільки ж велика, як і в дорослої людини. Правильно оформлений інтер’єр дитячої спальні не тільки перетворює її в королівство веселощів та фантазії, але й навчає дитину організувати та раціонально використовувати свій простір для життя. Роль дизайну кімнати дитини, а потім підлітка грає дуже важливу роль в його розвитку. Меблева фабрика «Коренс» з радістю йде на зустріч бажанню батьків придбати найгарніші дитячі меблі. 

Багато батьків хочуть придбати корпусні дитячі меблі, які будуть зростати разом зі своїми власниками. Процес витіснення м’яких та резинових іграшок моделями та плакатами, а потім стерео та відео установками одночасно повинен стати приводом для спільної творчості всієї родини. 

Дитяча кімната – не просто одне з приміщень в квартирі. Це королівство творчості та відкриттів, іграшок та книжок, де постійно змінюється інтер’єр. Разом з маленьким господарем кімнати зростають і меблі.

Вибір меблів для дитячої кімнати потребує від батьків особливої уваги. Дитячі корпусні меблі в ній мають бути дитячі, не потрібно заставляти дитячу кімнату великими шафами, які не помістились у інші кімнати у квартирі. Ідеальна дитяча кімната, меблі в якій будуть невеликого розміру, але, тим не менше, меблі повинні бути не тільки гарними, але й зручними та безпечними для дитини.

Дитячі меблі можуть бути виконані в формі трансформеру, що в подальшому дозволить використати її в новій формі. Найголовніше прослідкувати за тим, аби дитячі корпусні меблі не мали виступаючих елементів,  якими можна поранитись.   

І ось, дитина виросла, навчилася самостійно пересуватись по квартирі. В неї з’явилось більше іграшок – брязкальця та м’які ведмедики, перші кубики, ляльки та машинки вже потребують відведеного місця для зберігання. З’явилась гора одягу для дому та для прогулянок. Все, потрібно купляти дитячі меблі!

В нас можна легко замовити дитячі меблі – достатньо лише подзвонити!

Наші друзі та партнери:

*

im

wz