067 252-47-73 Львів
050 259-47-25 Київ

Корпусні меблі

Корпусні меблі

Фабрика меблів «Коренс» уже багато років займається виробництвом корпусних меблів по індивідуальним проектам. За ці роки ми здобули достойну репутацію в професійному плані серед наших клієнтів. Якщо Вам потрібні корпусні вбудовані меблі на замовлення у Львові чи Львівській області, Ви звернулись туди куди треба, наші дизайнери, допоможуть Вам втілити всі Ваші ідеї та задуми. Меблі під замовлення виготовляє багато фірм, але саме ми поєднуємо у свої роботі досвід та інновації. Наше виробництво меблів на замовлення – це висока якість, мінімальний термін виготовлення та доступні ціни.

Фабрика меблів «Коренс» на власному виробництві зможе виготовити для Вас корпусні меблі будь-якої складності, починаючи з прихожої, кухні, вітальні, спальні та закінчуючи багатофункціональними шафами купе. Багато мешканців Львова, Львівської області і не тільки (маємо практику роботи з в Києві, Донецьку та інших містах України), уже познайомились з корпусними меблями нашого виробництва, і не тільки залишись задоволенні, але ще й рекомендують нас як професіоналів мебельної справи.

Ми виготовляємо корпусні меблі на замовлення з екологічно-чистого матеріалу європейської якості. Ми працюємо відкрито для Вас, тому всіх наших партнерів Ви завжди можете знайти у нас на сайті.

 

Ми гарантуємо:

Якість і короткий термін виконання;

Якісні матеріали від кращих європейських та світових виробників;

Сучасні технології та інноваційне обладнання для виробництва меблів на замовлення;

Свіжі та оригінальні дизайнерські ідеї;

Індивідуальний підхід до кожного проекту;

Широкий вибір додаткових послуг для Ваших меблів.

 

Наші друзі та партнери:

*

im

wz